Dobre i złe szamba.

Dobre i złe szamba Mogą być świetną rzeczą dla domów, które nie znajdują się w pobliżu publicznej sieci kanalizacyjnej , ale mają też swoje wady. W tym poście na blogu przyjrzymy się dobrym, złym i brzydkim szambom. Omówimy również, kiedy są dobrą opcją, a kiedy nie. Jeśli zastanawiasz się nad zainstalowaniem go na swojej nieruchomości, najpierw przeczytaj ten post na blogu!

Dobrą rzeczą jest to, że są świetnym sposobem na oczyszczanie własnych ścieków. Są również stosunkowo tanie w utrzymaniu i mogą służyć przez wiele lat z należytą starannością. Istnieją jednak również pewne wady. Jedną z największych wad jest to, że jeśli nie są odpowiednio konserwowane, mogą wyciekać ścieki do ziemi, co może zanieczyścić wody gruntowe i powodować problemy zdrowotne.

Wierz lub nie, ale jest więcej niż jeden rodzaj nocnika. Na przykład niektóre mają tylko pisuary. Jeśli masz głównie męską załogę, możesz zamówić nocniki do pisuarów, o ile nie więcej niż dwie trzecie urządzeń jest przeznaczonych tylko do pisuarów. Istnieją również przenośne przyczepy toaletowe z więcej niż jedną kabiną toaletową w środku.

Inną opcją jest zamówienie nocnika przenośnego zgodnego z ADA, aby pomieścić pracowników niepełnosprawnych fizycznie. Nie ma szczególnych wymagań dotyczących toalet dostępnych dla ADA, ale należy je zapewnić, jeśli pracownicy ich potrzebują. A co jeśli masz toalety kanalizacyjne na miejscu? Jeśli pracujesz przy remoncie, w którym działają urządzenia hydrauliczne, możesz w ogóle nie potrzebować przenośnych toalet. Sprawdź lokalne zarządzenia.

Jednoosobowa toaleta z zamykanymi drzwiami jest odpowiednia dla obu płci, a ponadto tymczasowe miejsca pracy mogą nie podlegać tym zasadom, jeśli w pobliżu znajduje się toaleta z kanalizacją lub łatwy transport do pobliskiej toalety.

Istnieją również dobrowolne standardy konsensusu w branży budowlanej. Zalecają one zapewnienie jednej toalety na 10 pracowników podczas 40-godzinnego tygodnia pracy. Ale jeśli masz członków załogi na różnych zmianach lub pracujesz więcej niż 40 godzin tygodniowo, dobrym pomysłem jest posiadanie dodatkowych toalet na miejscu.

Inną wadą jest to, że mogą być drogie w instalacji i utrzymaniu. Jeśli rozważasz zainstalowanie szamba na swojej posiadłości, koniecznie przeprowadź badania i porozmawiaj z ekspertem, aby upewnić się, że jest to właściwa decyzja dla Ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *