Dlaczego warto wybrać automatyczny dozownik do mydła?

Automatyczne dozowniki mydła zawsze mają wbudowane czujniki ruchu. Włożysz rękę pod dozownik mydła, wtedy mydło samo się wypłynie bez konieczności dotykania dozownika lub mydła. Nazywa się to również metodą bezkontaktową i jest zwykle instalowane w centrach handlowych, hotelach i szpitalach.

Jeśli chcesz zastosować bardziej higieniczny sposób używania mydła, jest to najbardziej zalecana metoda do rozważenia, dlatego duże centra handlowe i szpitale stosują tę samą metodę, aby uniknąć rozprzestrzeniania się zarazków. 

Ponieważ nie musisz dotykać mydła ani pompki, nie ma szans, abyś przeniósł jakiekolwiek zarazki rękami do dozownika lub mydła. Dozowniki tego typu znajdziesz zarówno w dużych sklepach, jak iw miejscach użyteczności publicznej.

Innym faktem dotyczącym tych dozowników jest to, że wyglądają fantazyjnie, uporządkowanie i bardziej stylowo w Twojej łazience. Są jednak nieco droższe niż zwykłe dozowniki, których używasz w swojej kuchni.

Chociaż ten nowy, stylowy i techniczny sklep z artykułami BHP jest dość łatwy i przyjemny w użyciu, niestety ma też kilka wad. Te dozowniki mydła są również wyposażone w baterię, która może wyczerpać się w ciągu kilku godzin po częstym używaniu. Tak więc zawsze będziesz musiał wymienić baterię, co sumuje się z dodatkowymi wydatkami.

Niektóre zalety i wady dozowników do zlewów kuchennych:

Cóż, dozowniki mydła w zlewozmywaku sprawią, że Twoja kuchnia będzie wyglądać stylowo i fantazyjnie, a także sprawdzą się jako idealne wyposażenie kuchenne, które ułatwi codzienną pracę. Poznajmy więc niektóre najważniejsze zalety i wady związane z tymi dozownikami kuchennymi.

  • Twój zlew wygląda na bardziej uporządkowany, piękny i czysty. Nie musisz się martwić o przechowywanie mydła w innym miejscu, jeśli masz już do niego dozownik.
  • Kiedy napełnisz butelkę do góry, starczy na długie miesiące. Oznacza to, że nie musisz uzupełniać go codziennie lub co tydzień.
  • Dodaje wspaniałego stylu i elegancji do ogólnego wnętrza kuchni. Możesz nawet wybierać spośród wielu kolorów, stylów i wzorów.
  • Dostaniesz potrzebną ilość mydła z dozownika i nie będzie bałaganu. 
  • Tego typu wbudowane dozowniki mydła są niezwykle niezawodne i trwałe. Nie musisz nawet wymieniać butelki, ponieważ będzie działać przez lata.

Czy są też jakieś wady?

Cóż, nie ma znaczących wad instalacji tych dozowników mydła, chociaż istnieje kilka obaw, które ludzie podzielają.

  • Musisz wywiercić dziurę w zlewie. Zalecamy jednak użycie kranu, który jest już dostępny z otworem, więc nie trzeba go wiercić.
  • Jeśli podajnik do ręczników papierowych nie jest prawidłowo zainstalowany, mydło i woda mogą wypływać i tworzyć bałagan. Dlatego zaleca się uważne wykonanie powyższych kroków.
  • Po zamontowaniu nie ma możliwości zmiany ich położenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *