3 narzędzia do ekskluzywnej odzieży.

1. Golarka do tkanin (odzieży).

Aby pozbyć się pigułek z ubrania, używam golarki do tkanin. Po parowarze jest to moje najczęściej używane narzędzie. Świetnie nadaje się nie tylko na wełniane swetry, ale także na bluzy, spodnie, kanapy, pościel i wiele innych rzeczy. Zawsze upewnij się, że przetestujesz mały, niewidoczny obszar, aby upewnić się, że nie uszkodzi tkaniny. Uwielbiam tę golarkę do wszystkich rodzajów materiałów. Dostępna jest wersja zasilana bateryjnie i ładowalna – obie są świetnymi opcjami. To działa tak dobrze w pozbyciu się pigułek. Ostatnio użyłem tego do depilacji bluzy, z której miałem zrezygnować. Tak się cieszę, że poświęciłem czas, aby znów wyglądał świetnie! Pewna ilość mechacenia wełnianych swetrów jest normalna. Ponieważ uwielbiam wełniane swetry, mam też taki mały ręczny grzebień Zabieram ze sobą na wycieczki. To naprawdę działa dobrze tylko na wełniane swetry.

Goląc ekskluzywne sukienki golarką elektryczną, delikatnie przesuwaj golarką po ubraniu długimi, równymi ruchami. Zajmuje to trochę czasu i cierpliwości, ale jest tego warte i przedłuża żywotność odzieży.

Na marginesie, ręczna golarka dobrze radzi sobie również z zadziorami. Zaoszczędziłem w ten sposób kilka par spodni.

2. Zestaw do wysiewu

Zestaw do szycia to niezbędne narzędzie do naprawy drobnych problemów. Jak często guzik się luzował, nawet nie pamiętam. Prosty problem, który można łatwo naprawić igłą i nitką. Wiele marek, które sprzedają wysokiej jakości ekskluzywne sukienki wieczorowe, ma dodatkowe guziki, często przyszyte do metki lub po wewnętrznej stronie koszuli właśnie z tego powodu. Guziki zawsze mogą odpaść, tak się po prostu dzieje. Istnieje wiele samouczków na YouTube, aby dowiedzieć się, jak zasiać prosty guzik.

Innym łatwym rozwiązaniem są małe dziury, które mogą się zdarzyć w swetrach z wełny naturalnej, ale także w innych ubraniach. Często dostawałam też dodatkową włóczkę, która często znajduje się w małej saszetce na metce. Niestety, wydaje się, że jest to coraz mniej powszechne. Ale nadal możesz dość łatwo uzyskać kolorową przędzę, która pasuje do twojego ubrania.

Dobra para nożyc (przeznaczonych specjalnie do cięcia tkanin) powinna być częścią każdego zestawu do szycia. Nawet jeśli dokonujesz tylko drobnych zmian, może się to bardzo przydać przy naprawianiu rzeczy. Nawet po to, aby odciąć sznurek po zasianiu na guziku. Miałem kilka par dżinsów, które nie były w porządku i po prostu je naprawiłem, dodając niewykończony brzeg. Dobre nożyczki mogą mieć duże znaczenie przy próbie przecięcia rąbka dżinsów, obszycia spodni lub spódnicy.

3. System usuwania plam

Odplamianie jest częścią rutynowego prania, ale lubię używać określonych produktów. Znalazłem jeden system, który działa naprawdę dobrze. Tworzy jeden koncentrat, który sprawdza się w całym domu, łącznie z praniem. Byłem sceptyczny i na początku nie używałem go do prania. Ale kiedy byłem w kropce, postanowiłem spróbować. Wow, jestem zachwycona, to naprawdę działa. Działał lepiej niż inne odplamiacze, których używałam wcześniej. Najlepsze jest to, że jest nietoksyczny i czuję się bardzo komfortowo, pozwalając mojemu maluchowi pomagać w usuwaniu plam.  Ekskluzywna odzież damska jest kolejnym cudotwórcą. Do tej pory nigdy nie miałem problemu z tym, żeby zniszczył nam ubrania. Po prostu zwilżam plamę, nacieram mydłem, pozostawiam na minutę, następnie wcieram mydło w plamę i spłukuję, a następnie wrzucam do pralki. Odkryłem, że płukanie jest konieczne, aby usunąć całe mydło z pralki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *